Настройки шрифта
По умолчаниюArialTimes New Roman
Межбуквенное расстояние
По умолчаниюБольшоеОгромное
Вверх



Высокіх узнагарод удастоены гамяльчане

2577 0 02:30 / 12.01.2021
За нараджэнне і выхаванне пяці і больш дзяцей Указам Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ордэнам Маці ўзнагароджаны:

АДАМЕНКА Таццяна Сяргееўна – хатняя гаспадыня, г. Чачэрск; 

БЯЗРОДНАВА Марына Мікалаеўна – хатняя гаспадыня, Цэнтральны раён г. Гомеля; 

ВЯРГЕЙЧЫК Алена Аляксандраўна – хатняя гаспадыня, г. Жлобін; 

ВЯРГЕЙЧЫК Ірына Уладзіміраўна – рамеснік, г. Жыткавічы; 

ГАЛАФАЕВА Ірына Сяргееўна – праваднік пасажырскіх вагонаў транспартнага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Гомельскае аддзяленне Беларускай чыгункі»; 

ГАНЦЭВІЧ Людміла Міхайлаўна – работніца дзяржаўнай установы адукацыі «Гімназія г. Петрыкава»; 

ГАРБАЧОВА Святлана Віктараўна – хатняя гаспадыня, г. Жлобін; 

ДУБОВІК Людміла Іванаўна – санітарка ўстановы «Капцэвіцкі псіханеўра-лагічны дом-інтэрнат для састарэлых і інвалідаў»; 

ЗНАВЕЦ Святлана Уладзіміраўна – хатняя гаспадыня, г. Жыткавічы; 

КАВАЛЕНКА Ніна Андрэеўна – аператар машыннага даення КСУП «Саўгас «Багданавічы» Кармянскага раёна; 

КАЧАГУР Таццяна Міхайлаўна – кандуктар філіяла «Аўтобусны парк № 6» ААТ «Гомельаблаўтатранс»; 

КРУЧКОВА Алена Мікалаеўна – апрацоўшчык каўбасных вырабаў ААТ «АФПК «Жлобінскі мясакамбінат»; 

КУЗМІНА Фаіна Васільеўна – хатняя гаспадыня, Савецкі раён г. Гомеля; 

КУЛАКЕВІЧ Лілія Сяргееўна – работніца дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа № 3 г. Жыткавічы»; 

МАЗАВЕЦ Алена Іванаўна – работніца філіяла «Цэнтральная база вытворчага абслугоўвання» ААТ «Гомельтранснафта Дружба»; 

МАСТАВАЯ Вера Мікалаеўна – памочнік выхавальніка дзяржаўнай установы адукацыі «Кашэвіцкі дзіцячы сад – базавая школа Петрыкаўскага раёна»; 

НАВУМЧЫК Вольга Уладзіміраўна – старшы касір замежнага таварыства з абмежаванай адказнасцю «Март Інн Фуд», г. Гомель; 

НЕЎМЯРЖЫЦКАЯ Вольга Аляксандраўна – паштальён Лельчыцкага ўчастка паштовай сувязі Мазырскага рэгіянальнага вузла паштовай сувязі Гомельскага філіяла РУП паштовай сувязі «Белпошта»; 

РУДЗЯНКОВА Ганна Уладзіміраўна – хатняя гаспадыня, г. Жлобін; 

РЫВАНЕНКА Людміла Уладзіміраўна – настаўнік-дыфектолаг дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа № 1 г. п. Карма»; 

СКАВАРОДНІКАВА Таццяна Мікалаеўна – дырэктар таварыства з абмежава-най адказнасцю «МабілФота», г. Гомель; 

ЦІТАРОВІЧ Наталья Валянцінаўна – укладчык-упакоўшчык замежнага ўнітарнага вытворчага прадпрыемства «Каштан» фірмы «Чэстнут АГ», г. Гомель; 

ЦЫБУЛЬСКАЯ Марына Міхайлаўна – повар дзяржаўнай установы адукацыі «Бронненская сярэдняя школа» Рэчыцкага раёна; 

ЧЭРКАС Святлана Міхайлаўна – выхавальнік дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа № 2 г. Чачэрска»; 

ЧЭЧАТ Наталля Мікалаеўна – хатняя гаспадыня, г. Жлобін; 

ЯЗВІНСКАЯ Наталля Віктараўна – работніца дзяржаўнай установы культуры «Мазырская цэнтральная раённая бібліятэка імя А. С. Пушкіна».
Общество


Гомельгосплемпредприятие.jpg
Гомельский химический завод_учеба.jpg
Отор_сайт.jpg
морозовичи-агро11.jpg
0 Обсуждение Комментировать